poniedziałek, 15 lutego 2016

takie tam sobie

   To już połowa lutego. Wczoraj miły dzień okazywania miłości bliskim nam, ale i sympatii dla wszystkich innych osób. Nie jestem zwolenniczką Walentynek, ale jeżeli ma to być dzień okazywania sympatii ludziom, to czemu nie. Wczoraj dla "uczczenia" Walentego, zrobiłam czekoladowe muffinki z kawałkami czekolady z serduszkami czerwonymi z marcepanu, a co. Pozdrawiam wszystkich

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz