czwartek, 17 grudnia 2015

Za tydzień święta

To moja Niunia, też już jej nie ma, ale wciąż ją pamiętam

 

To już tylko tydzień... Czas pędzi nieubłaganie. Pierwsze Boże Narodzenie bez Mamy. Wiele wspomnień i westchnień. Pamiętam teraz tylko to, co dobre, czego mi brakuje. Dzisiaj Jej urodziny. Jadę z siostrą postawię malutką choinkę, może z nieba uśmiechnie się do nas:). Ona wie, że w moim sercu zawsze jest dla Niej miejsce. Mam nadzieję, że patrzy na naszą rodzinkę i dopinguje nas we wszystkim, co czynimy dobrze - z miłości i dla miłości. Cudowne święta łączą się nieodłącznie ze wspomnieniem tych, których już nie ma z nami. Dobrych wspomnień i dobrych ludzi wokół, życzę wszystkim.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz